Jak rezerwoać

 

Przeglądanie ofert i ich rezerwowanie jest bajecznie proste. Tutaj dowiecie się Państwo, jak krok po kroku zakupić wymarzone wczasy.

 

  1. Wyszukanie najlepszej oferty – wypełniając odpowiednie pola wyszukiwarki należy określić, jakiej wycieczki się szuka. Na  ekranie pokaże się lista propozycji, które spełniają Państwa oczekiwania. Proszę zapoznać się ze szczegółami wybranej oferty oraz z warunkami uczestnictwa i ubezpieczenia.
  2. Jeśli termin wylotu jest bardziej odległy niż 7 dni można dokonać wstępnej rezerwacji – jest ona zupełnie niezobowiązująca.  W przypadku ofert last minute, Państwa zgłoszenie zostanie przesłane do biura, gdzie sprawdzimy dostępność oferty.
  3. Proszę oczekiwać na kontakt naszych konsultantów – po dokonaniu rezerwacji nasi konsultanci niezwłocznie skontaktują się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.
  4. Podpisanie umowę – na tym etapie należy zdecydować, w jaki sposób chcą Państwo podpisać umowę (po wysłaniu jej przez nas na wskazany mail lub faks albo osobiście u nas w biurze).
  5. Dokonanie opłaty – na podany w umowie numer konta bankowego należy przelać ustaloną kwotę za wyjazd. Można także dokonać wpłaty gotówką bezpośrednio w biurze.
  6. Otrzymają Państwo od nas potwierdzenie rezerwacji – z tym dokumentem należy udać się na lotnisko bądź na miejsce odprawy.
  7. Dwa dni przed wyjazdem/wylotem skontaktujemy się z Państwem– wtedy potwierdzamy godzinę wylotu lub wyjazdu i życzymy niezapomnianych wakacji.
  8. Teraz już tylko pozostaje już pakowanie walizek i spędzenie niezapomnianych chwil!

 

Życzymy udanego urlopu! Jeśli mają Państwo jakieś pytania prosimy o kontakt już teraz z naszym call center - numer podany w zakładce Kontakt.


Uwaga:
Przesłanie podpisanych dokumentów jest równoznaczne z Państwa zobowiązaniem się do zapłaty za wybraną imprezę turystyczną. W momencie potwierdzenia rezerwacji (odesłania podpisanej umowy oraz zatwierdzenie rezerwacji przez organizatora) umowa staje się prawomocna i każda ewentualna zmiana bądź rezygnacja dotycząca powyższej imprezy będzie wiązała się z kosztami wynikającymi z Warunków Uczestnictwa.